O mnie

http://Mecenas%20Piotr%20Kłodziński

Kilka słów o mnie

Prawnik biznesowy, negocjator umów i doświadczony manager korporacyjny. Absolwent studiów prawniczych na najlepszym Wydziale Prawa w Polsce –  Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, w 2016r. ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, w trakcie aplikacji zdobywając tytuły Najlepszego Negocjatora i Kapitana Zwycięskiej Drużyny Negocjacyjnej w Turnieju Krajowej Izby Radców Prawnych. Laureat plebiscytu Rising Stars organizowanego przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną. Wieloletni członek Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw.

Absolwent pierwszego w Polsce rocznika kursu Legal MBA rozwijającego kompetencje menedżerskie u prawników biznesowych, także Europejskiej Szkoły Prawa Cywilnego na Uniwersytecie w Salzburgu, a przed założeniem kancelarii jako Dyrektor Biura Zarządu i Zastępca Dyrektora Biura Zarządzania Tauron Areny Kraków współtwórca modelu funkcjonowania i współautor sukcesu rynkowego największej Areny widowiskowo-sportowej w Polsce. Kiedyś także Starszy Prawnik kierujący Działem Prawnym w Euro Aptece – sieci prowadzącej apteki w siedmiu krajach Europy, dodatkowo Prezes Zarządu spółki odpowiedzialnej za rozwój i prowadzenie aptek w ramach programu sieci franczyzowej. Prowadził projekty eskpansji, M&A, rejestracji produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety, współtworzył koncepcję rozwoju marki własnej w sieci aptecznej, współpracownik “kancelarii prawnej roku” działającej na rynku retailowym, analityk dokumentacji prawnej w jednej z największych brytyjskich korporacji i specjalista do spraw inwestycji i komercjalizacji nieruchomości, w jednej z najprężniej rozwijających się firm inwestycyjnych i deweloperów na rynku nieruchomości komercyjnych. Aktualnie między innymi stały arbiter w Małopolskim Sądzie Arbitrażowym rozwiązującym spory pomiędzy przedsiębiorcami.

Obszary specjalizacji: Prawo rodzinne, negocjacja i sporządzanie umów (w szczególności umów najmu nieruchomości komercyjnych, ale także kontraktów budowlanych, umów wdrożeniowych IT, M&A, deweloperskich, bankowych, spółek cywilnych, B2B etc.) oraz ugód, prawo cywilne i prawo farmaceutyczne.

“Prawnik specjalizujący się w przygotowaniu strategii rozwiązywania sporu, skutecznych negocjacjach, wykwalifikowany radca prawny z dużym doświadczeniem w nieruchomościach, prawie rodzinnym, prawie umów i zarządzaniu projektami, w tym w rozwoju nowych firm. Doświadczenie w tworzeniu, opracowywaniu i wdrażaniu nowych (oczywiście prostszych i znacznie bardziej wydajnych niż poprzednie) procesów, zasad i procedur. Zdobył umiejętności w zakresie rozwoju nowego biznesu, w tym budowania zespołu, komunikacji z klientem i zarządzania operacjami. Pomyślnie rozwijającą się karierę, zaczynał od rynku nieruchomości komercyjnych, ucząc się zasad i procedur korporacyjnych w jednej z największych brytyjskich korporacji a następnie z powodzeniem wdrażając odpowiednie rozwiązania w nowym dużym biznesie. Ma gruntowną wiedzę w zakresie prawa, doskonałe umiejętności negocjacyjne i osobowość twórczą, jest zawsze gotów do osiągania nowych celów. Zdolność do radzenia sobie naraz z wieloma zadaniami związanymi z kreatywnością, doskonała komunikacja werbalna i ustna, czynią doskonałego prawnika, zawsze zachęcającego do spojrzenia na szerszy obraz sytuacji.