Mecenas Piotr Kłodziński -Właściciel Kancelarii

Prawnik biznesowy, negocjator umów i doświadczony manager korporacyjny. Absolwent studiów prawniczych na najlepszym Wydziale Prawa w Polsce –  Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, w 2016r. ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, w trakcie aplikacji zdobywając tytuły Najlepszego Negocjatora i Kapitana Zwycięskiej Drużyny Negocjacyjnej w Turnieju Krajowej Izby Radców Prawnych. Laureat plebiscytu Rising Stars organizowanego przez Wolters Kluwer i Dziennik Gazetę Prawną. Wieloletni członek Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw.

Absolwent pierwszego w Polsce rocznika kursu Legal MBA rozwijającego kompetencje menedżerskie u prawników biznesowych, także Europejskiej Szkoły Prawa Cywilnego na Uniwersytecie w Salzburgu, a przed założeniem kancelarii jako Dyrektor Biura Zarządu i Zastępca Dyrektora Biura Zarządzania Tauron Areny Kraków współtwórca modelu funkcjonowania i współautor sukcesu rynkowego największej Areny widowiskowo-sportowej w Polsce. Kiedyś także Starszy Prawnik kierujący Działem Prawnym w Euro Aptece – sieci prowadzącej apteki w siedmiu krajach Europy, dodatkowo Prezes Zarządu spółki odpowiedzialnej za rozwój i prowadzenie aptek w ramach programu sieci franczyzowej. Prowadził projekty eskpansji, M&A, rejestracji produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety, współtworzył koncepcję rozwoju marki własnej w sieci aptecznej, współpracownik “kancelarii prawnej roku” działającej na rynku retailowym, analityk dokumentacji prawnej w jednej z największych brytyjskich korporacji i specjalista do spraw inwestycji i komercjalizacji nieruchomości, w jednej z najprężniej rozwijających się firm inwestycyjnych i deweloperów na rynku nieruchomości komercyjnych. Aktualnie między innymi stały arbiter w Małopolskim Sądzie Arbitrażowym rozwiązującym spory pomiędzy przedsiębiorcami.

Obszary specjalizacji: Prawo rodzinne, negocjacja i sporządzanie umów (w szczególności umów najmu nieruchomości komercyjnych, ale także kontraktów budowlanych, umów wdrożeniowych IT, M&A, deweloperskich, bankowych, spółek cywilnych, B2B etc.) oraz ugód, prawo cywilne i prawo farmaceutyczne.

“Prawnik specjalizujący się w przygotowaniu strategii rozwiązywania sporu, skutecznych negocjacjach, wykwalifikowany radca prawny z dużym doświadczeniem w nieruchomościach, prawie rodzinnym, prawie umów i zarządzaniu projektami, w tym w rozwoju nowych firm. Doświadczenie w tworzeniu, opracowywaniu i wdrażaniu nowych (oczywiście prostszych i znacznie bardziej wydajnych niż poprzednie) procesów, zasad i procedur. Zdobył umiejętności w zakresie rozwoju nowego biznesu, w tym budowania zespołu, komunikacji z klientem i zarządzania operacjami. Pomyślnie rozwijającą się karierę, zaczynał od rynku nieruchomości komercyjnych, ucząc się zasad i procedur korporacyjnych w jednej z największych brytyjskich korporacji a następnie z powodzeniem wdrażając odpowiednie rozwiązania w nowym dużym biznesie. Ma gruntowną wiedzę w zakresie prawa, doskonałe umiejętności negocjacyjne i osobowość twórczą, jest zawsze gotów do osiągania nowych celów. Zdolność do radzenia sobie naraz z wieloma zadaniami związanymi z kreatywnością, doskonała komunikacja werbalna i ustna, czynią doskonałego prawnika, zawsze zachęcającego do spojrzenia na szerszy obraz sytuacji.”

Strategiczne podejście

Jestem dumny, że prowadzona  przeze mnie kancelaria oferuje najwyższej jakości usługi prawne dla biznesu i klientów indywidualnych, nie tylko z Warszawy i Krakowa, ale także na terenie całego kraju. Dzięki wyjątkowo jasnym i przejrzystym zasadom współpracy, w tym stałym cenom przedstawionym w Cenniku możesz być pewien że nie będziesz na koniec negatywnie zaskoczony, ani wynikiem sprawy ani fakturą. 
Korzystaj z najwyższej jakości obsługi prawnej z gwarancją stałej ceny i gwarantowanym czasem reakcji na zapytania Klientów. 

Model działania:

01

Koncepcja

Na początek przygotowujemy plan dalszych działań, zakres mojej pracy, zbieramy wszystko to co dotąd się wydarzyło lub zostało już uzgodnione. Wspólnie ustalamy to co jest dla Twojego interesu najważniejsze w danej sprawie. Dzięki obiektywnym kryteriom oceny wyniku sprawy (KPI) założonym już na początku łatwo nam będzie ocenić sukces i jego wartość. Ustalamy także  ramy czasowe dla każdego projektu i każdej sprawy. 

02

Research

80% czasu pracy w każdej sprawie poświęcam na poszukiwanie i analizę możliwych rozwiązań. W umowach to postanowienia alternatywne, z bogatej bazy którą stworzyłem przez lata praktyki. W biznesie to rozwiązania alternatywne, takie które pozwalają zapewnić maksymalne bezpieczeństwo przy minimum czasu i kosztów. Zawsze jestem najlepiej przygotowaną osobą w pomieszczeniu. A dzięki wcześniejszemu precyzyjnemu uzgodnieniu wszystkich strategicznych celów z Klientem – zdecydowanie skracam czas i koszty.

03

Efektywne Działanie

Skoro najpierw została przygotowana koncepcja działania i został wykonany research – to najwyższy czas rozpocząć działania. Jasno i przejrzyście przedstawiam interesy mojego Klienta, otwarcie i bezpośrednio tłumacząc dlaczego w pewnych kwestiach możliwe są ustępstwa, a w innych pozostaję bezkompromisowy. W kwestiach dotyczących przyspieszenia procedowania danej sprawy – bezkompromisowy jestem zawsze. 

Kancelaria- zadowoleni klienci

pobrane (2)

Mecenas Kłodziński to człowiek który opiekuje się sprawami mojej rodziny i mojej firmy już od lat. Wyjątkowo cenimy sobie jego skuteczność i analityczne podejście do najtrudniejszych nawet spraw. Udzielił nam nieocenionej pomocy w trakcie negocjacji warunków finansowania naszego projektu start-upowego. Jednocześnie zyskał sobie szacunek
i wdzięczność członków mojej rodziny oraz przyjaciół którym jego usługi poleciłem. Z czystym sumieniem rekomenduję go jako najlepszego prawnika z jakim dotąd współpracowałem.

Mirosław Trześniowski
Co-Funder. CEO - SGPR.TECH
pobrane (1)

I was absolutely delighted to work with Piotr. Both in business cases and in my personal ones. He is a very fast and efficient negotiator. He managed all the conflicts very well. He is completely self organising man, you can leave him alone to solve the case and just wait for him coming back with successful solution. What is important he understands not only legal but also business side of the story.

Maris Luks
Euro Apteka CEO
10872971_4745462409898_5977971956170380112_o

Pan Mecenas Piotr Kłodziński wspierał naszą rodzinę w kluczowym dla nas postępowaniu od pierwszego dnia, aż po korzystne dla nas orzeczenie. Mogę z czystym sumieniem polecić go, jako wybitnego specjalistę, wspaniałego człowieka i osobę, która zdjęła z nas brzemię kontroli nad całym procesem. Na każdym etapie sprawy wszystko bardzo jasno i klarownie nam tłumaczył.

Anna Górska
Specjalista ds. marketingu